POSAO U HELIONU

Ako ste zainteresirani za posao u našoj tvrtki, možete nam poslati životopis. Javit ćemo Vam se kada se pojave slobodna radna mjesta.

Error: No File
Priložite životopis (PDF)
Uploading ...

Slobodna radna mjesta

Arhitekt (m/ž)

Radno okruženje čini tim od 25 stalno zaposlenih stručnjaka svih struka, koji riješavaju svaki izazov s kojim se susretnu.

Opis posla

- izrada idejnih i glavnih projekata poslovnih građevina (hoteli, višestambeni objekti, trgovački centri)

- izrada idejnih, glavnih i izvedbenih projekata unutarnjeg uređenja prostora, oblaganja pročelja

- izrada 3d vizualizacija i prezentacija

- upravljanje/koordiniranje timom stručnjaka drugih struka, koordinacija projektnog procesa do ishođenja građevinskih/uporabnih dozvola

Uvjeti

- rad u BIM sustavu (Revit, Archicad)

- 4 godine iskustva

- kreativnost, samoincijativnost, pedantnost u radu

- timski rad, želja za napretkom tvrtke i vlastitim napretkom

Vaša prijava treba biti u PDF ili Word formatu. Molimo dostavite CV u Europass formi i zamolbom za prijavu. Želite li raditi u tvrtki koja raste i razvija se? Želite li kreativnu slobodu, atraktivan ugovor, stimulativno okruženje, iskusne i pristupačne kolege svih struka te voditi ih u realizaciji atraktivnih projekata? Budite dio našeg uspješnog tima!

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

4

Jezici:

Engleski (osnovno), Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo:

- atraktivan financijski paket - stimulativna primanja, ovisno o vlastitom učinku, iskustvu i angažmanu

- kreativna sloboda, rad u mladom okruženju, mogućnost putovanja i fleksibilno radno vrijeme

- mogućnost konstantnog napredovanja: stručni seminari, dodatne izobrazbe, usavršavanja, specijalizacije, pokrivanja članstva u komorama i udrugama

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

HELION GROUP d.o.o.

Martina Divalta 184, 31000 Osijek

Direktor: Dejan Mikulić, mag.ing.aedif.

MBS: 04090691

OIB: 11687985331

Telefon: +385 31 333 617

Email: info@helion-group.com